Vyklízení po ČR

Nevíte jak rychle a efektivně vyklidit prostory? Prodáváte nebo jste koupili nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Nebo potřebujete vyklidit pozůstalost po rodičích?

Vyklidíme pro Vás všechny prostory, které si určíte.

 • Vyklízení bytů a domů
 • Vyklízení půdních prostorů
 • Vyklízení malých i větších firem
 • Vyklízení pozůstalostí
 • Vyklízení bytových a nebytových prostor (sklepy, garáže, dvory, zahrady, chaty...)
 • Odvezeme větší a objemnější břemena k likvidaci
 • Na skládku vyvezeme i jednotlivé kusy - pračku, lednici
 • Odborně provedeme bourací práce

Pracujeme 365 dní v roce, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Každé vyklízení je jiné. Před vyklízením k Vám zašleme technika, který vyřeší vše, co je k vyklizení prostor potřebné.

Výhody technika - služba zdarma

 • Určí velikost vozidla nebo kontejneru
 • Určí počet pracovníků
 • Vypracuje cenovou kalkulaci

Ceny služeb jsou závislé na konkrétní dostupnosti místa, pracovních podmínkách, množství vyklízeného materiálu + jeho nebezpečnosti.

Pokud potřebujete rychle a efektivně vyklidit prostory, obraťte se na nás. Vyplňte, prosím, náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte NON-STOP na tel. č. 777 111 102.

Veškeré předběžné kalkulace cen jsou zdarma.

Vyklízení všech prostor

Vyklízecí práce

Zajišťujeme vyklízení bytových a nebytových prostor. Vyklízecí práce provádí osvědčený pracovní tým s citem pro spolehlivost a profesionální přístup. Veškeré vyklízecí služby zajišťujeme kompletně včetně přistavení kontejneru a odvozu odpadu.

Vyklízení bytů

Vyklidíme nepotřebné věci ze všech místností, nepořádek vynosíme do kontejneru a odvezeme. Navíc se postaráme o vyklizení přidružených prostor jako jsou sklepy, balkony a lodžie. Vyklízíme také byty po nájemnících nebo silně znečištěné prostory.

Vyklízení půdy

Vyklízíme malé a velké půdy, podkroví nebo půdní vestavby. Bez zbytečných starostí se tak zbavíte veškerého nepořádku, který vám pod střechou zabírá místo. Často pomáháme vyklízet i půdy po holubech a holubím trusu.

Vyklízení sklepů

Nepořádek vyklízíme také ze sklepních prostor všech velikostí. Důkladně vyklidíme sklepy v domech, kancelářských budovách i historických objektech. Při vyklízení sklepů často provádíme také deratizace (hubení hlodavců), dezinsekce (likvidace hmyzích škůdců) a dezinfekce.

Vyklízení pozůstalostí

Z nabyté pozůstalosti vynosíme a odvezeme všechny nepotřebné věci. Chováme se ohleduplně a snažíme se klientům maximálně ulehčit obtížnou situaci. Navíc se specializujeme na vyklízení pozůstalostí, ve kterých několik dnů až týdnů ležely pozůstatky zesnulého.

Vyklízení zahrad a pozemků

Malé i velké pozemky zbavíme veškerého nepořádku. Na přání zajistíme také profesionální kácení stromů, rizikové kácení s horolezeckou technikou a prořezání porostů. Vyklízíme zahrady, soukromé pozemky, příjezdové cesty, pozůstalosti, pozemky po exekucích a černé skládky.

Rizikové vyklízení

Kromě běžných vyklízecích prací nabízíme i rizikové vyklízení kontaminovaných prostor. Máme dlouholeté zkušenosti s vyklízením po bezdomovcích, narkomanech, holubech, povodních a zemřelých osobách.

Nenašli jste, co hledáte?

Máte zájem o vyklizení jiných prostor? Kontaktujte nás a poptejte vyklízecí práce na míru.