Malování

V naší nabídce služeb naleznete i malířské práce. Při vyklízení bytů, domů či jiných prostor je často potřeba následně využít malíře pokojů. Nejen, že Váš majetek vyklidíme, ale rovnou i vymalujeme (resp. vybílíme byt, dům, prostor na bílo).

Dokážeme pokrýt od malých zakázek jako je vymalování bytu nebo domu až po nebytové prostory velkých velikostí (malování skladů či malby konferenčních místností a sálů). Malířské práce provádíme čistě, rychle a za rozumnou cenu. Zdarma Vám též vyhotovíme cenovou rozvahu. Pro bližší informace nás můžete NON-STOP kontaktovat na telefonním čísle: 777 111 102 prosím vyplňte kontaktní formulář.

Malování bytových a nebytových prostor

Stějně jako stěhování, tak i malování je činností, která vyžaduje spoustu pracovního úsilí, času a trpělivosti. Říkáte si, že je to snadná činnost, kterou sami zvládnete. Věříme že ano, ale počítejte s tím, že je třeba připravit povrch pro malování, přesunout nábytek na místo, kde nejméně překáží, olepit věci, které by mohla malba znečistit, no prostě vše dobře nachystat.

Když už to všechno máte připravené a vymalované, říkáte si, že máte vyhráno. Jenže ještě je třeba vše uklidit a vrátit nábytek na původní místo. Není to nic, co byste nezvládli, ale pokud Vám na tuto činnost schází čas - nabízíme malování bytových i nebytových prostor včetně přípravy a následného úklidu.

Při malování nabízíme následující služby:

  • kompletní zakrytí podlahových krytin
  • kompletní olepení okenních rámů a dveří
  • škrábání omítky, tmelení prasklin a spár, penetrace
  • oprava štukových a jádrových omítek dle potřeby zákazníka
  • 1 až 3 nátěry dle přání a potřeb zákazníka
  • následný celkový úklid dle přání zákazníka

Postup při malování

Vše začíná prohlídkou u zákazníka, abychom zjistili jeho přání a potřeby týkající se malování. Informace jsou rovněž důležité pro stanovení cenové kalkulace, která je individuální dle dané zakázky.

Samotné malování (nepočítáme přípravnou fázi, kdy provedeme olepení oken a dveří a zakrytí podlahových krytin) začíná tím, že se zdi zvlhčí dle potřeby. Poté provedeme škrábání staré malby, abychom zjistili, kde všude se nachází praskliny a spáry. Praskliny dále zvětšíme, provedeme penetraci a následně je zatmelíme. Takto připravené zdi přebrousíme. V případě potřeby provedeme opravy omítky (jádrové či štukové) a celá místnost se napenetruje.

Nyní je již vše připraveno pro malování. Provádíme 1 až 3 nátěry podle potřeby zákazníka. Následují úklidové práce (odstranění pásek, přikrývek podlahových krytin) a předání zákazníkovi.

Nabízíme také službu - vybílení prostor

Vybílení prostor se používá všude tam, kde je potřeba jen vyčistit prostory před prodejem nebo rekonstrukcí nemovitosti. Stěny jsou bílé a prostory působí čistým dojmem.