Malování

V naší nabídce služeb naleznete i malířské práce. Při vyklízení bytů, domů či jiných prostor je často potřeba následně využít malíře pokojů. Nejen, že Váš majetek vyklidíme, ale rovnou i vymalujeme.

Dokážeme pokrýt od malých zakázek jako je vymalování bytu nebo domu až po nebytové prostory velkých velikostí (malování skladů či malby konferenčních místností a sálů). Malířské práce provádíme čistě, rychle a za rozumnou cenu. Zdarma Vám též vyhotovíme cenovou rozvahu. Pro bližší informace nás můžete NON-STOP kontaktovat na telefonním čísle: 777 111 102 prosím vyplňte kontaktní formulář.

Malování bytových a nebytových prostor

Stějně jako stěhování, tak i malování je činností, která vyžaduje spoustu pracovního úsilí, času a trpělivosti. Říkáte si, že je to snadná činnost, kterou sami zvládnete. Věříme že ano, ale počítejte s tím, že je třeba připravit povrch pro malování, přesunout nábytek na místo, kde nejméně překáží, olepit věci, které by mohla malba znečistit, no prostě vše dobře nachystat.

Když už to všechno máte připravené a vymalované, říkáte si, že máte vyhráno. Jenže ještě je třeba vše uklidit a vrátit nábytek na původní místo. Není to nic, co byste nezvládli, ale pokud Vám na tuto činnost schází čas - nabízíme malování bytových i nebytových prostor včetně přípravy a následného úklidu.

Při malování nabízíme následující služby:

  • kompletní zakrytí podlahových krytin
  • kompletní olepení okenních rámů a dveří
  • škrábání omítky, tmelení prasklin a spár, penetrace
  • oprava štukových a jádrových omítek dle potřeby zákazníka
  • 1 až 3 nátěry dle přání a potřeb zákazníka
  • následný celkový úklid dle přání zákazníka

Postup při malování

Vše začíná prohlídkou u zákazníka, abychom zjistili jeho přání a potřeby týkající se malování. Informace jsou rovněž důležité pro stanovení cenové kalkulace, která je individuální dle dané zakázky.

Samotné malování (nepočítáme přípravnou fázi, kdy provedeme olepení oken a dveří a zakrytí podlahových krytin) začíná tím, že se zdi zvlhčí dle potřeby. Poté provedeme škrábání staré malby, abychom zjistili, kde všude se nachází praskliny a spáry. Praskliny dále zvětšíme, provedeme penetraci a následně je zatmelíme. Takto připravené zdi přebrousíme. V případě potřeby provedeme opravy omítky (jádrové či štukové) a celá místnost se napenetruje.

Nyní je již vše připraveno pro malování. Provádíme 1 až 3 nátěry podle potřeby zákazníka. Následují úklidové práce (odstranění pásek, přikrývek podlahových krytin) a předání zákazníkovi.

Nabízíme také službu - vybílení prostor

Vybílení prostor se používá všude tam, kde je potřeba jen vyčistit prostory před prodejem nebo rekonstrukcí nemovitosti. Stěny jsou bílé a prostory působí čistým dojmem.