Vozový park

U nás máte z čeho vybírat. K dispozici je více než 5 typů stěhovacích vozidel. Díky tomu máme pro každého zákazníka k dispozici přesně takové vozidlo, jaké vzhledem k rozsahu stěhování potřebuje.

Všechny naše vozy jsou plně vybaveny pro stěhování: upínací systémy, stěhovací popruhy, ochranné prostředky (kartony, deky, bublinkové fólie,...), všechno nářadí potřebné pro demontáž a montáž nábytku.

Vozy dělíme do 4 hlavních skupin dle velikosti:

Stěhovací služba

18 cbm Malé stěhovací vozidlo – pro stěhování menšího množství nábytku a věcí (menší byty – 1 + 1). Určitě je tímto vozem možné přestěhovat najednou např. ledničku, pračku, postel, klavír, pianino, 1 skříň, 2-3 skříňky, několik pytlů a krabic.

 

Stěhovací firma

30 cbm Střední stěhovací vozidlo - pro stěhování středního množství nábytku a věcí (byty – 1+1 & 2+1). Určitě je tímto vozem možné přestěhovat najednou např. ledničku, pračku, 2 postele, 2-3 skříně, 5-6 skříněk, více než 35 krabic či pytlů.

 

Stěhovací auto

45 cbm Velké stěhovací vozidlo - pro stěhování většího množství nábytku a věcí (byty – 2+1, 3+1 & 4+1), firmy, kanceláře, úřady. Tímto vozem je možné přestěhovat kompletní byt větší velikosti vč. veškerého vybavení.

 

Stěhování, stěhovák

90 cbm Maxi stěhovací vozidlo - pro stěhování firem, úřadů, velkých domů, a jiných objemných věcí.

V případě zájmu o naše nabízené služby vyplňte, prosím, Poptávka stěhování​​ 
nebo nás kontaktujte na našem telefonním čísle: Telefon Stěhování Žeravík

Je možné nás jen prozvonit nebo zaslat sms, zavoláme Vám zpět.